#1 2011-03-21 23:29:54

Smagi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 4
Punktów :   

Poznjmy się

Ten wątek jest przeznaczony na zapoznanie się z innymi wojownikami naszego sojuszu, piszcie tu o sobie ,o tym co lubicie, ile macie lat, skąd jesteście, wasze hobby, czy macie jakieś doświadczenie z gier tego typu Strategicznego-przeglądarkowego.  Proponowane jest dodatkowo podanie jakichś komunikatorów np. gg,skype,komy. Jednak nic na siłę ,żadna informacja nie jest obowiązkowa!!!




Oto przykład :


Witam mam na imię Piotrek ,pochodzę z małej miejscowości Wilkowisko w Małopolsce ,interesuję się grafiką komputerową ,sportem, fascynuje mnie geografia (polityczna)-często lubię wgapiać się godzinami w atlas ;p ,jestem uzależnionym komputerowcem ,lubię dobrą zabawę typu imprezka... Chodzę do 3g ,w niedalekiej przyszłości mam zamiar iść na profil informatyczny ... Grałem kilka lat w ikariam na świecie Beta (konto zostało usunięte ,zbyt długo się nie logowałem ,no ale po 2 latach monotonnej gry to chyba zrozumiałe;p)


*Moje gg --> 3523975
*Mój nr. kom. --> 515760597 (mam pakiet tylko na orange...)

Offline

 

#2 2011-03-22 19:42:59

jakub1201

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznjmy się

Witam, mam na imię Jakub (czyli danonek) i prowadzimy konto razem z:
Ładną Olą
Bystrym Johnem
Pasztetowym Łukaszkiem
Fascynuje mnie komputer (w sensie informatycznym a nie kurde jakieś głupie gry...

OCZYWIŚCIE ŻARTUJE! Lubie grać w gry). Grałem rok temu na świecie SpeedServer ale go zamkneli! Buuu...

Offline

 

#3 2011-03-25 21:22:21

cris125

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznjmy się

Witam ma na imię Krzysiek chodze do 1G w Wilkowisku znam się z Piotrkiem(naszym gł sekretarzem) długo.W Ikariama zaczołem grać wtedy co piotrek i też z nim grałem na Becie i z innymi kumplami wię wiem jak się gra.

Ostatnio edytowany przez cris125 (2011-03-25 21:23:06)

Offline

 
http://i54.tinypic.com/znu1k3.png

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nowa-gra.pun.pl www.speech.pun.pl www.walczmyrazem.pun.pl www.keeway.pun.pl www.wielun.pun.pl